Informacje o sieci EuroWarsztat
_____________________________________________________________

Group Auto Union

            W połowie 2000 roku firma GRUPAUTO POLSKA (GP), członek międzynarodowej organizacji GROUP AUTO UNION INTERNATIONAL(GAUI), podjęła decyzję o stworzeniu w Polsce sieci warsztatów samochodowych pod nazwą EUROWARSZTAT.Logo EuroWarsztat Powstała ona w oparciu o międzynarodowy program, który funkcjonuje już we Francji, Hiszpanii, Holandii, Włoszech, Austrii i Wielkiej Brytanii. Koncepcja sieci to doskonałe połączenie zalet wynikających z funkcjonowania niezależnego warsztatu (np. różnorodność produktów) i wysoki poziom świadczonych usług.
            Misją sieci jest zapewnienie klientom indywidualnym wysokiego standardu świadczonych usług, a samym warsztatom - partnerskich warunków współpracy z dystrybutorem.
            Polską sieć tworzą niezależne warsztaty, serwisy samochodowe, które rozumieją potrzebą dostosowywania swojej oferty do rosnących wymagań klientów, coraz silniejszej konkurencji, przede wszystkim myślą o pracy opartej na nowoczesnych formach zarządzania.
            Każdy serwis uczestniczący w programie jest warsztatem o dobrej renomie.
            Budynek powinien spełniał określony standard, mieć przynajmniej dwa stanowiska obsługowo - naprawcze, zewnętrzna kolorystyka warsztatu jest związana ze standardami serwisów Europejskich, określonymi przez podręcznik identyfikacji rynkowej.
            Przystąpienie do sieci to gwarancja wysokiej pozycji na rynku motoryzacyjnym, dostęp do szerokiej wiedzy technicznej, reklamy, promocji i wielu innych udogodnień, które pozwolą lepiej zaistnieć i konkurować w rozszerzonej Europie.


Więcej informacji o sieci EuroWarsztat pod adresem www.eurowarsztat.pl