O nas
_____________________________________________________________

Zdjęcie firmy Auto-servis s.c. J.G.M.W. Mońkowie

         Założycielem Założycielem firmy jest Pan Jerzy Mońka, który w 1990 roku rozpoczął działalność pod nazwą "AUTO-SERVIS Jerzy Mońka" świadcząc usługi w szerokim zakresie obsługi pojazdów. Oferowana obsługa obejmowała: naprawy podstawowe, remonty kapitalne, naprawy elektryczne, blacharskie, lakiernicze. Szeroki zakres oraz wysoka jakość świadczonych usług zaowocowały uzyskaniem autoryzacji Fiata i FSO z uprawnieniami do obsługi i napraw gwarancyjnych w samochodach wymienionych marek. Firma Pana Jerzego Mońka przez długi czas jako jedyna w okolicy prowadziła Stację Kontroli Pojazdów, Pomoc Drogową oraz sklep z cześćmi zamiennymi.

         W związku z dynamicznym rozwojem, w 1996 r. firma przeniosła się do nowej siedziby. Kolejne rozbudowy pozwoliły poszerzyć zakres usług: podjęto współpracę z przedstawicielem koncernu Daewoo, zakres Stacji Kontroli Pojazdów poszerzono o samochody ciężarowe, powiększono asortyment części zamiennych oferowanych do sprzedaży wprowadzajšc kolejne marki. W roku 2003 Pan Jerzy Mońka mając na uwadze przyszłość i rozwój swojego warsztatu postanowił przekształcić go w firmę rodzinną o nazwie "AUTO SERVIS" s.c. J.G.M.W. Mońkowie.

Logo Eurowarzsztat Serwis

         Kierunek rozwoju firmy to nieustanne podnoszenie jakości świadczonych usług i zwiększanie poziomu zadowolenia klientów. Dzięki stałym szkoleniom, personel firmy posiada odpowiednie kwalifikacje, aby szybko i solidnie wykonać naprawę samochodów różnych marek i modeli. O rzetelności i profesjonalizmie świadczą liczne dyplomy i certyfikaty.         Przynależność naszego warsztatu do europejskiej sieci EuroWarszta świadczy o tym, że oferowane przez nas usługi są na poziomie europejskim.


Zakres usług świadczonych przez AUTO SERVIS obejmuje samochody osobowe, dostawcze, autobusy i ciężarowe:

  • Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów;
  • sklep z cześćmi zamiennymi i akcesoriami;
  • usługi serwisowe obejmujące:

    kompleksowe przeglądy okresowe; szybkie naprawy mechaniczne (wymiany olejów, płynów eksploatacyjnych; filtrów, rozrządu, hamulców, amortyzatorów, tłumików, akumulatorów, opon, świec); naprawy zawieszeń; naprawy główne silników, skrzyń biegów i innych podzespołów; diagnostyka silników, sterowników komputerowych, geometrii ustawienia kół, hamulców, amortyzatorów, świateł; elektromechanika (naprawy instalacji elektrycznych, alternatorów, rozruszników); sprzedaż, montaż haków holowniczych; serwis i naprawę klimatyzacji; blacharstwo, lakiernictwo, montaż szyb samochodowych;
  • montaż i serwis instalacji gazowych;
  • złomowanie pojazdów;
  • pomoc drogowa przez 24 godziny.


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty.